TUR DETAY

DETAY7 Nisan Cuma: ANTALYA-ÇEŞME YOLCULUK

 

21:45 TerraCity, 22.15 markantalya ve 22:30 5M Migros'ta siz değerli misafirlerimizle buluşuyoruz ve Alaçatı'ya hareket ediyoruz.

 

8 Nisan Cumartesi: ALAÇATI OT FESTİVALİ - ÇEŞME

 

Gece yapılan yolculuğun ardından sabah erken saatlerde çeşme merkeze ulaşıyor ve serbest olarak sabah kahvaltısı alıyoruz. Çeşme merkezde kısa bir serbest zaman veriyor ve sonrasında Alaçatı Ot Festivali alanına hareket ederek festivalin havasını daha yakından solumaya başlıyoruz. Rengarenk yöresel giysileri giymiş halk, doğadan topladıkları çeşit çeşit otlarını araçlarına yüklemiş kadınlar, festivale renk katan antika araçlar ve daha birçok güzellik festivalde bizleri bekliyor olacak. Festival alanında verilecek serbest zamanda yerel halkın doğadan topladığı otlarla yaptıkları lezzetli yemekleri tatma şansına, bol bol fotoğraf çekme ve alışveriş yapma imkanına sahip olacaksınız. Akşam üzeri rehberimizce belirtilecek saatte ve yerde sizlerde buluşarak selçuk’a hareket ediyoruz.Akşam konaklamamız ve yemeğimiz Selçukta bulunan otelimizde.

 

9 Nisan Pazar: MERYEM ANA - EFES - ŞİRİNCE

 

Rehberimizin belirteceği saatte , otelimizde alınan kahvaltının ardından , tur aracımız ile buluşarak Meryem ana evine ve ardından efes antik kentine hareket ediyoruz. Efes’te rehberimiz eşliğinde Hadrian Tapınağı, Domitian Tapınağı, Serapis Tapınağı, Meryem Ana Kilisesi, Yukarı Agora ve Bazilika, Odeon, Belediye Sarayı, Hamam ve umumi tuvalet ile hem mezar anıtı hem de kütüphane olan celsus Kütüphanesi gibi eşsiz antik kalıntıları görüyoruz. Tarih içinde yaptığımız keyifli Efes Antik Kenti gezimizin ardından şirinceye doğru yola çıkıyor ve rehberimizin oryantasyon yürüyüşünü bitirmesiyle birlikte , şirince şaraplarını tatmak ve serbest öğle yemeği için uzunca bir zaman ayırıyoruz… Akşam üzeri dönüş yoluna geçiyor ve yol üzerinde serbest akşam yemeğimizi alıyoruz… Tahmini antalyaya dönüş saatimiz 23.30. Misafirlerimiz tur başlangıcında aldığımız noktalara bıraktıktan sonra bir başka MTA tour organizasyonunda buluşmak üzere turumuzu sonlandırıyoruz.

DAHİL

Fiyata Dahil Hizmetler: 

Ulaşım
Profesyonel Turist Rehberliği
1 Gece yarım pansiyon Konaklama
Tursab Zorunlu Seyahat Sigortası

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

İlk gün sabah kahvaltısı
Son gün akşam yemeği
Tüm öğle yemekleri
Ekstra harcamalar
Müze-Örenyeri Giriş Ücretleri

 

NOT

1-) Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda programın akışında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

2-) Rezervasyon sırasında kesinlikle yer garantisi verilmez. Araçtaki yerler rezervasyon sırasına göre verilecektir.

 

3-) 2 veya 3 kişilik odalarda tur ücreti 250TL , tek kişi konaklama farkı +70TL ,2 yetişkin yanında 6-12 yaş 1 çocuk % 50 indirimli olarak seyahat eder

 

4-) Kesin rezervasyon için tur bedelinin %30 luk kısmı ödenmelidir. Herhangi bir ödeme yapılmayan rezervasyonlar kesinleştirilmiş sayılmaz.

 

5-) Yeterli katılımın sağlanamadığı turlarda acente turu iptal etme hakkına sahiptir. Bu durumda turun kalkış tarihinden minimum 3 gün önce katılımcılara bildirmek zorundadır.

 

6-)Turlarda kullanılacak araçlar katılımcı sayısına göre belirlenmekte olup, 20 kişiye kadar Minibüs, 20-30 kişi katılımlarda midibüs, 30-52 kişi katılımlarda otobüs ile turlar gerçekleşmektedir.

 

7-) Acenta belirtilen tesiste müsaitlik durumu olmaması veya başka nedenlerden dolayı oteli değiştirebilir. Yeni belirlenecek oteller aynı standartta olacaktır.

 

8-) Yolculuk esnasında hava muhalefeti , yol durumu , doğal afet , vb. koşullarından dolayı oluşabilecek gecikmelerden ve iptallerden seyahat acentemiz sorumlu tutulamaz.