TUR DETAY

DETAY


1.GÜN

   Sabah erken saatlerde yola çıkılarak Eşen çayının bir kolu olan Saklıkent kanyonuna gelinir. Kanyonda yürüyüş yapmak için serbest zaman verilir. Ardından dünyanın en güzel kumsalı seçilen Ölüdeniz’e gelinir. Ölüdeniz de verilen yüzme molasının ardından akşam Fethiye’de bulunan otelimize yerleşilir.
 

2.GÜN

   Sabah kahvaltımızın ardından eşsiz güzelliğiyle bizi karşılayacak olan Göcek’e gelinir. Burada serbest zaman verilir. Serbest zamanın ardından Dalyan’a gelinir. Burada talep olduğu takdirde ekstra ücret ödeyerek tekne ile Dalyan’ın en önemli simgelerinden olan Kaunos Kaya mezarları ziyaret edilir.  Dünyada ki eşsiz plajlar arasında yer alan İztuzu plajına gelinir. Burada yapılacak tekne turunun ardından Marmaris’e gelerek otelimize yerleşilir. (Tekne turuna katılmak istemeyen misafirlerimiz , nehir kenarında yürüyüşe çıkabilir veya şehir merkezinde vakit geçirebilirler.)
 

3.GÜN

   Sabah kahvaltımızın ardından Bodrum’a gelinir. Bodrum’un simgesi haline gelmiş Bodrum Kalesi ve su altı arkeoloji müzesi ziyaret edilir. Bodrum çarşısında serbest zaman verilir. Serbest zamanın ardından bölgede ki otelimize yerleşilir. 
 

4.GÜN

   Sabah kahvaltımızın ardından Milas üzeri Bafa Gölüne gelinir. Burada fotoğraf molası verilir. Ardından yolumuza devam ederek Selçuk’a gelinir. Hristiyanlar için Hac yeri olan Meryem Ana evi ziyaret edilir. Ardından tarihi boyunca uygarlık, bilim, kültür ve sanat alanlarında her zaman önemli rol oynayan Efes Antik kenti ziyaret edilir. Antik kent gezimizin ardından şirince köyüne doğru yol alınır. Köye gidiş yolunun etrafındaki zeytin, mandalina ağaçları arasında başlayan yolculuğun sonunda eski Rum evleri ve şarap yapılan üzümlerin nefis kokusu sizi karşılar. Şirince köyüne ulaşıldıktan sonra serbest zaman verilir. Serbest zamanın ardından Kuşadası’nda bulunan otelimize yerleşilir.
 

5.GÜN

   Sabah kahvaltımızın ardından İzmir’e gelinir. Konak meydanı, Tarihi İzmir saat kulesi görülür. Kemeraltı Çarşısında serbest zaman verilir. Serbest zamanın ardından İzmir’den ayrılıp Ayvalık’a gelinir. Türkiye’nin dördüncü büyük adası olan Cunda adası gezilir. Ardından gün batımını izlemek için Şeytan sofrasına çıkılır. Sonrasında akşam Sarımsaklı da bulunan otelimize yerleşilir. 
 

6.GÜN

   Sabah kahvaltımızın ardından talep olduğu takdirde, ekstra ücret ödeyerek  Ayvalık’da tekne turu yapılır. Ardından Bergama’ya gelinir. Dileyen misafirlerimiz ekstra ücret ödeyerek teleferikle Akropol’e çıkabilirler. Sağlık tanrısı Akslepios’un kenti olan ve sağlık merkezi olarak tanınan Akropol ören yeri ziyaret edilir. Sonrasında ise Kırkağaç, Akhisar, Salihli üzeri Denizli’ye gelinir ve burada bulunan otelimize yerleşilir. 
 

7.GÜN 

   Sabah kahvaltımızın ardından Pamukkale’de bulunan Hierapolis Antik Kenti ziyaret edilir. Antik kent gezimizin tamamlanmasıyla birlikte Antalya’ya doğru dönüşe geçilir.

DAHİL

TUR FİYATINA DAHİL OLAN HİZMETLER

Seyahat sigortası
Profesyonel rehberlik
Ulaşım
Konaklama
Sabah kahvaltıları ( Tura başlangıç günü k
ahvaltı dahil degildir. )
Akşam yemekleri   ( Turun bitiş günü akşam yemekleri dahil degildir.)


TUR FİYATINA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Öğlen yemekleri
Giriş ücretleri ( Turun başlangıç tarihinden itibaren müze kart alınması tavsiye edilir )
İçecekler
özel harcamalar.

NOT

0-6 yaş arası 1. çocuk aile yanında ücretsiz seyahat edebilir.
6-12 Yaş arası 1. çocuk aile yanında %50 indirimli seyahat edebilir.
Turun başlanğıç günü olan 1. gün sabah kahvaltısı ve bitiş günü akşam yemeği fiyata dahil degildir.
Giriş ücretleri dahil olmadığından turun başlangıç tarihinden önce müze kart alınması tavsiye edilir.
Seyahatinize başlamadan önce , Kullanılacak malzemelerinizi hazırlamak için gidilecek olan bölgenin iklim koşulları ve özel koşullar hakkında acentenizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
www.mtatours.com da yayınlanan programların izinsiz olarak basılması,yayınlanması ve kopyalanması yasaktır...