GURME

Mevcut seyahat acentaları proğramlarında genellikle kültür ve tarih varlıkları ile doğal cazibe alanlarını tanıtmaya ağırlık vermektedir. Kültür Turlarına katılan Gezginler bazen yemek saatlerinde serbest bırakılır bazen de hızlı servis veren sıradan restoranlarda beslenme ihtiyacını giderir ya da anlaşmalı restoranlarda ekonomik menülerle ağırlanırlar. Bu durum damak tadı peşindeki gurme gezginleri hayal kırıklığına uğratmaktadır. MTA Tours bu ihtiyaçtan yola çıkarak damak tadına düşkün seyahat severleri bir araya getiriyor. Gezip gördüğümüz noktaları sadece tarih, kültür ve doğal güzellikleriyle değil, mutfak özellikleri ve yörenin meşhur lezzetleriyle de tanıtıyor. 

MTA Tours için mutfak olayı sadece bir beslenme ihtiyacı değil, keşfedilecek kültürün ayrılmaz bir parçasıdır…

Gurme Klübü üyelerine özel düzenlenecek Turlarda yöresel yemekleri tadıp , nasıl hazırlandıklarını öğrenirken ; şarap ,zeytin yağı ,pekmez gibi lezzetlerin hasat aşamasından soframıza uzaman serüvenini uzmanlarından dinleyebilirsiniz.

 

Sizlerde gittiğiniz bölgenin tarihi ve doğal güzelliklerini keşfederken ayı zamanda yöresel lezzetlerle tanışmak istiyorsanız , Aşağıda ki formu doldurarak üyelik talebinde bulunabilirsiniz…
 

KLÜP ÜYELİK FORMU