TUR DETAY

DETAY


1. Gün
Akşam saat 22.00 da Antalya’dan Özel aracımızla hareket edilerek sabah saatlerinde Kapadokya bölgesine gelinir.

2. Gün
Derin kuyu Yer Altı Şehri, Açık Hava Müzesi, Paşabağlar, Avanos ziyaret edildikten sonra göreme merkezde ki otelimize yerleşilir. Akşam yemeğimiz otelde alınacaktır.
Not: Akşam dileyen misafirlerimiz extra olarak Türk gecesine katılabilir…

3.Gün
Kahvaltımızın ardından otelden çıkış yapılarak Göreme vadisinde Uluslararası parkurda 2 saatlik oryantiring aktivitesine katılarak eğlenceli dakikalar geçireceğiz… Devamında ise vadi yürüyüşümüzü tamamlayacağız. Sonrasında sırasıyla Çavuşin, Kızıl vadi ve vadi derinliklerinde ki gizli kiliseler ziyaret edilerek konaklayacağımız mağaralara gelinir. Vadi içerisinde bizim için özenle hazırlanmış mağaralara yerleşilir ve eşsiz manzara eşliğinde gün batımının ardından Mta tours müşterilerine özel akşam yemeği tavuk mangal menü alınır… Gece geç saatlere kadar sizin için hazırladığımız oyunlarla eğlenirken yeni arkadaşlar edinebilir veya mağaranıza çekilerek kızıl vadinin huzurunu yaşayabilirsiniz.

Not: Mağaralarda hep birlikte konaklanacak olup, ortak bir duş ve tuvalet bulunmaktadır… Konaklama için gerekli olan mat, yastık ve battaniye tarafımızdan verilecektir.

Not: Gün boyu yürüyüş yapılacağından, yanınızda bir sırt çantası getirmeniz ve 2. gün otelden ayrılmadan önce bir gece sizi idare edecek malzemeleri sırt çantanıza almanız gerekmektedir. Valizlerimizi bizi 4. gün vadiden alacak olan araçta bırakacağız.

4. Gün
Sabah gözlerinizi hemen yanımızda uçan ve adeta vadiye daha fazla yaklaşabilmek için birbiriyle yarışan yüzlerce balonun manzarasıyla açacağız. Kamp alanımızda aldığımız organik kahvaltının ardından hemen tepede bizleri bekleyen aracımızla buluşacağız ve Ürgüp gezimizi tamamladıktan sonra Turasan şarap fabrikasını ziyaret edeceğiz. İsteğe bağlı olarak Antalya’ya yola çıkmadan önce Avanos da çömlek yapımı görülebilir. Öğle yemeğinin ardından Konya üzeri gerekli molalar verilerek Antalya’ya dönüşe geçilir.

DAHİL

TUR FİYATINA DAHİL OLAN HİZMETLER
Seyahat sigortası
Profesyonel rehberlik
Ulaşım

Konaklama
Sabah kahvaltıları ( Tura başlangıç günü kahvaltı dahil degildir. )
Akşam yemekleri   ( Turun bitiş günü akşam yemekleri dahil degildir.)


TUR FİYATINA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
Öğle yemekleri
Giriş ücretleri ( Turun başlangıç tarihinden itibaren müze kart alınması tavsiye edilir )
İçecekler
özel harcamalar.

NOT

0-6 yaş arası 1. çocuk aile yanında ücretsiz seyahat edebilir.
6-12 Yaş arası 1. çocuk aile yanında %50 indirimli seyahat edebilir.

Turun başlanğıç günü olan 1. gün sabah kahvaltısı ve bitiş günü akşam yemeği fiyata dahil degildir.
Giriş ücretleri dahil olmadığından turun başlangıç tarihinden önce müze kart alınması tavsiye edilir.
Seyahatinize başlamadan önce , Kullanılacak malzemelerinizi hazırlamak için gidilecek olan bölgenin iklim koşulları ve özel koşullar hakkında acentenizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
www.mtatours.com da yayınlanan programların izinsiz olarak basılması,yayınlanması ve kopyalanması yasaktır...