TUR DETAY

DETAY


1.GÜN

    Sabah erken saatlerde hareket edilerek Demre de bulunan Üçağız limanına gelinerek burada bizi bekleyen teknemize geçilir. Tarihle doğanın ve günümüz yaşantısının iç içe olduğu Kekova – Batık kent gezimize başlarız. Antik Likya kenti olan, günümüzde Kale köy olarak adlandırılan Simena kalesinde verilen molada dileyenler Simena kalesine çıkabilirler. Teknede alınan öğle yemeğinin ardından, eşsiz koylarda yüzme molaları vererek turumuza devam edilir. Tekne turumuzun bitimiyle Kaş da bulunan otelimize yerleşilir. 
 

2.GÜN

   Kahvaltının ardından Kaş’tan hareket edilerek ülkemizin en güzel ilk 15 plajı içerisinde yer alan Patara‘ya doğru yola çıkılır. Yolumuzun üzerinde bulunan dünyaca ünlü plajlar arasında yer alan Kaputaş plajında fotoğraf molası verilir. Sonrasında yolumuza devam ederek Patara Antik Kenti’ne ulaşılır. Antik kent gezimizin ardından dileyenler Patara plajında yüzme molası verebilirler. Patara gezintimizin ardından Eşen çayının bir kolu olan ve Karaçay’ın oluşturduğu Saklıkent kanyonuna gelinir. Dileyen misafirler kanyonda verilen serbest zaman içerisinde yürüyüş yapabilirler. Kanyon gezimizin ardından, Korkuteli üzeri gerekli molalar vererek Antalya’ya doğru dönüşe geçilir.

DAHİL

TUR FİYATINA DAHİL OLAN HİZMETLER
Seyahat sigortası
Profesyonel rehberlik
Ulaşım
Konaklama
Sabah kahvaltıları ( Tura başlangıç günü kahvaltı dahil degildir. )
Akşam yecmekleri   ( Turun bitiş günü akşam yemekleri dahil degildir.)

TUR FİYATINA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
Öğlen yemekleri
Giriş ücretleri ( Turun başlangıç tarihinden itibaren müze kart alınması tavsiye edilir )
İçecekler
özel harcamalar.

NOT

0-6 yaş arası 1. çocuk aile yanında ücretsiz seyahat edebilir.
6-12 Yaş arası 1. çocuk aile yanında %50 indirimli seyahat edebilir.
Turun başlanğıç günü olan 1. gün sabah kahvaltısı ve bitiş günü akşam yemeği fiyata dahil degildir.
Giriş ücretleri dahil olmadığından turun başlangıç tarihinden önce müze kart alınması tavsiye edilir.
Seyahatinize başlamadan önce , Kullanılacak malzemelerinizi hazırlamak için gidilecek olan bölgenin iklim koşulları ve özel koşullar hakkında acentenizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
www.mtatours.com da yayınlanan programların izinsiz olarak basılması,yayınlanması ve kopyalanması yasaktır...