TUR DETAY

DETAY

  
Sabah erken saatlerde Antalya’dan hareket edilerek, gerekli molalar verilerek Demre’ye gelinir. Burada bizi bekleyen teknemize geçerek tarihle doğanın ve günümüz yaşantısının iç içe olduğu Kekova Batık kent gezimize başlanır. Antik Likya kenti olan, günümüzde Kale köy olarak adlandırılan Simena kalesinde verilen molada dileyenler Simena kalesine çıkabilirler. Teknede alınan öğle yemeğinin ardından, eşsiz koylarda yüzme molaları verilerek turumuza devam edilir. Tekne turumuzun bitimiyle Demre merkeze gelinerek Noel Baba olduğuna inanılan, Aziz Nicholaos kilisesi ve Antik bir Likya kenti olan Myra antik kenti gezilir. Gezimizin bitimiyle  gerekli molalar verilerek Antalya’ya doğru dönüşe geçilir.

 

DAHİL

TUR FİYATINA DAHİL OLAN HİZMETLER

Seyahat sigortası

Profesyonel rehberlik

Ulaşım

öğle yemegi 

 

TUR FİYATINA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Giriş ücretleri 

İçecekler

özel harcamalar.

NOT

0-6 yaş arası 1. çocuk aile yanında ücretsiz seyahat edebilir.

6-12 Yaş arası 1. çocuk aile yanında %50 indirimli seyahat edebilir.

Aksi belirtilemdigi sürece turun başlanğıç günü olan 1. gün sabah kahvaltısı ve bitiş günü akşam yemeği fiyata dahil degildir.

Giriş ücretleri dahil olmadığından turun başlangıç tarihinden önce müze kart alınması tavsiye edilir.

Seyahatinize başlamadan önce , Tur boyunca gerekli olacak malzemelerinizi hazırlanması,gidilecek olan bölgenin iklim koşulları ve özel koşullar hakkında acentenizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

www.mtatours.com da yayınlanan programların izinsiz olarak basılması,yayınlanması ve kopyalanması yasaktır..