TUR DETAY

DETAY

1.GÜN
Sabah 07.00’de hareket edilerek,Göcek’e gelinir. Burada verilen serbest zamanın ardından, Dalyan’a gelerek bizleri bekleyen teknemize geçilir. Likya krallığına ait anıtsal kaya mezarları fotoğraflanır. Dünyaca ünlü İztuzu plajına çıkılır. Sonrasında ise Köyceğize hareket edilir. Köyceğiz de verilen serbest zamanın ardından yolumuza devam ederek Marmaris'de bulunan otelimize yerleşilir.

2.GÜN
Kahvaltımızın ardından hareket edilerek Akyaka’ya gelinir ve serbest zaman verilir. Serbest zamanda isteyenler Azmak çayında tekne turu yapabilirler
(Exstra). Ardından Muğla’ya gelinerek şehir merkezinde verilen serbest zamanın ardından Yatağan üzeri Bodrum’a gelinir. Bodrum kalesi ve sualtı arkeoloji müzesi ziyaret edilir. Çevre gezintimiz için verilen  serbest zamanın bitimiyle Bodrum'da bulunan otelimize yerleşilir.

3.GÜN
Kahvaltımızın ardından hareket edilerek, Bafa gölüne gelinir ve göl kenarında fotoğraf molası verilir. Yolumuza devam ederek Selçuk’a gelinerek, Meryem Ana evi ve Efes Antik kenti ziyaret edilir. Sonrasında ise Şirince köyüne gelinir. Meşhur Şirince şaraplarının bulunduğu şirince köyünde verilen serbest zamanın ardından akşam Kuşadası’na geçilerek otelimize yerleşilir.

4.GÜN :
Kahvaltımızın ardından hareket edilerek Aydın üzeri Denizli’ye gelinir. Hierapolis antik kenti ve Pamukkale travertenleri ziyaret edilir. İsteyenler travertenlerin üzerinde yürüyüş yapabilir ve antik havuzda yüzebilirler. Gezimizin tamamlanmasıyla birlikte gerekli molalar verilerek Pamukkale’den Antalya'ya dönüşe geçilir.

DAHİL

TUR FİYATINA DAHİL OLAN HİZMETLER
Seyahat sigortası
Profesyonel rehberlik
Ulaşım

Konaklama
Sabah kahvaltıları ( Tura başlangıç günü kahvaltı dahil degildir. )
Akşam yemekleri   ( Turun bitiş günü akşam yemekleri dahil degildir.)


TUR FİYATINA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
Öğle yemekleri
Giriş ücretleri ( Turun başlangıç tarihinden itibaren müze kart alınması tavsiye edilir )
İçecekler
özel harcamalar.

NOT

0-6 yaş arası 1. çocuk aile yanında ücretsiz seyahat edebilir.
6-12 Yaş arası 1. çocuk aile yanında %50 indirimli seyahat edebilir.

Turun başlanğıç günü olan 1. gün sabah kahvaltısı ve bitiş günü akşam yemeği fiyata dahil degildir.
Giriş ücretleri dahil olmadığından turun başlangıç tarihinden önce müze kart alınması tavsiye edilir.
Seyahatinize başlamadan önce , Kullanılacak malzemelerinizi hazırlamak için gidilecek olan bölgenin iklim koşulları ve özel koşullar hakkında acentenizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
www.mtatours.com da yayınlanan programların izinsiz olarak basılması,yayınlanması ve kopyalanması yasaktır...