TUR DETAY

DETAY


1.GÜN

   Sabah erken saatlerde hareket edilerek dünyanın en büyük açık hava müzelerinden biri olan Selçuk’a varılır. Tarihi boyunca uygarlık, bilim, kültür ve sanat alanlarında her zaman önemli rol oynayan Efes Antik kenti gezilir. Antik kent gezimizin ardından Şirince köyüne doğru yol alınır. Köye gidiş yolunun etrafındaki zeytin, mandalina ağaçları arasında başlayan yolculuğun sonunda eski Rum evleri ve şarap yapılan üzümlerin nefis kokusu sizi karşılar. Şirince köyüne ulaşıldıktan sonra serbest zaman verilir. Serbest zamanın bitimiyle İzmir’e doğru yol alınarak İzmir Konak Meydanı ve İzmir saat kulesi görülmesinin ardından İzmir'de bulunan otelimize yerleşilir.
 

2.GÜN

   Sabah kahvaltımızın ardından Çeşme’ye gelinerek, Çeşme kalesi ziyaret edilir. Çeşme’de verilen serbest zamanın ardından kumsalı, limanları ve sert rüzgârlarıyla ünlü Alaçatı’ya gelinerek çevre gezisi için serbest zaman verilir ve serbest zamanın ardından İzmir’de ki otelimize dönülür.
 

3.GÜN

   Sabah kahvaltının ardından Denizli’ye gelinir ve Hierapolis Antik Kenti ziyaret edilir. Antik kent gezimizin ardından Çökelez Dağı’nın güney eteğinde bulunan travertenler üzerinde yürüyüş yapılır. Sonrasında Pamukkale’den ayrılıp gerekli molalar verilerek Antalya’ya doğru dönüşe geçilir. 

DAHİL

TUR FİYATINA DAHİL OLAN HİZMETLER
Seyahat sigortası
Profesyonel rehberlik
Ulaşım
Konaklama
Sabah kahvaltıları ( Tura başlangıç günü kahvaltı dahil degildir. )
Akşam yecmekleri   ( Turun bitiş günü akşam yemekleri dahil degildir.)

TUR FİYATINA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
Öğlen yemekleri
Giriş ücretleri ( Turun başlangıç tarihinden itibaren müze kart alınması tavsiye edilir )
İçecekler
özel harcamalar.

NOT

0-6 yaş arası 1. çocuk aile yanında ücretsiz seyahat edebilir.
6-12 Yaş arası 1. çocuk aile yanında %50 indirimli seyahat edebilir.
Turun başlanğıç günü olan 1. gün sabah kahvaltısı ve bitiş günü akşam yemeği fiyata dahil degildir.
Giriş ücretleri dahil olmadığından turun başlangıç tarihinden önce müze kart alınması tavsiye edilir.
Seyahatinize başlamadan önce , Kullanılacak malzemelerinizi hazırlamak için gidilecek olan bölgenin iklim koşulları ve özel koşullar hakkında acentenizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
www.mtatours.com da yayınlanan programların izinsiz olarak basılması,yayınlanması ve kopyalanması yasaktır...