TUR DETAY

DETAYSabah saat 08.00 da belirlenen noktalarda buluşmanın ardından yol üzerinde gerekli molalar verilerek köprülü kanyona doğru yol alınır. Saat 10.00 civarında köprülü kanyona ulaşılmasının ardından kısa bir çay molası verilir ve doğa sporları için özel eğitim almış rehberimizden rafting için gerekli güvenlik önlemleri ve malzeme kullanımı hakkında detaylı bilgi alınır…Bilgilendirmenin ardından profesyonel rehberimiz eşliğinde 14km sürecek olan rafting turumuz başlar…Toplamda 2 etapdan oluşan rafting turumuz boyunca akıntının müsait olduğu 2 farklı noktada yüzme molası verilerek 3 saat içerisinde 14 km lik parkur tamamlanır.

 

13.30 civarında biten rafting turumuzun ardından mangal köfte veya tavuktan oluşan seçmeli set mönü öğlen yemeği alınır ve ardından Antalya'ya doğru dönüşe geçilir.

 

Saat 17.00 civarında Antalya şehir merkezinde belirlenen bitiş noktasında turumuz sona erer.

DAHİL

TUR FİYATINA DAHİL OLAN HİZMETLER

Seyahat sigortası

Profesyonel rehberlik

Ulaşım

öğle yemegi
14km rehberlik

TUR FİYATINA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
Ekstra malzeme kiralama

İçecekler

özel harcamalar.

NOT

Rafting boyunca kamera ve fotograf çekimi profesyonel ekip tarafından yapılacak olup , talep edilmesi durumunda tur sonunda görüntüler satın alınabilir veya kendinize ait su geçirmez kameralarla çekim yapabilirsiniz.
Su içerisinde kullanılmak üzere koşullara uygun 1 çift ayakkabı veya sandalet getirilmesi tavsi edilir. Tura başmaladan önce rafting ayakkabısı başlangıç noktasından kiralanabilir.
MTA Tours Su içerisinde kaybedilen kamera,gözlük,ayakkabı vb malzemelerden sorumlu degildir.

Seyahatinize başlamadan önce , Kullanılacak malzemelerinizi hazırlamak için gidilecek olan bölgenin iklim koşulları ve özel koşullar hakkında acentenizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

www.mtatours.com da yayınlanan programların izinsiz olarak basılması,yayınlanması ve kopyalanması yasaktır...